Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 3 267 грн.
от 3 371 грн.
от 3 754 грн.
от 4 567 грн.
от 6 955 грн.

Стелажі кухонні з нержавіючої сталі

Стелажі металеві є досить простим, але при цьому необхідним елементом складського, торгового, кухонного, офісного та іншого виду обладнання. Такий стелаж являє собою універсальну конструкцію, яка призначена для викладки різних товарів. Дане пристосування можна використовувати для різних груп товарів - продуктів харчування, побутової техніки, канцелярії, кухонного інвентарю і багатьох інших. Його можна встановити в будь-якому приміщенні, будь то торговий зал магазину, кухонний блок ресторан або ж склад. Крім своєї основної функції, що має на увазі зберігання габаритних товарів, металевий стелаж може володіти додатковими функціями, що підвищують його функціональність. Наприклад, існує кухонний виробничий стелаж для сушіння посуду, або ж кондитерський стелаж, який виступає в ролі величезного дека, на полицях якого можна випікати хлібобулочні вироби.

Зважаючи на широку функціональність, поличні металеві стелажі стають все більш затребуваними в різних областях, в тому числі і на кухнях закладів громадського харчування. Основне призначення кухонних стелажів полягає в зберіганні харчових продуктів і кухонного інвентарю, однак у даних елементів нейтрального кухонного обладнання можуть бути і додаткові функції, про що було згадано вище. Установка промислових стелажів дозволяє максимально раціонально використовувати кухонну площу, економлячи корисний простір і полегшуючи трудовий процес персоналу. Полки якісних моделей кухонних стелажів виготовляються з нержавіючої сталі з огляду на особливі якостей даного металу - антикорозійність і високий ступень стійкості до несприятливих умов експлуатації (постійний вплив вологи і різкі температурні перепади). Використання нержавіючої сталі дозволяють істотно збільшити термін експлуатації виробу, а також забезпечує його міцність, надійність і безпеку. Стелажні стійки також виготовлені з нержавіючої сталі, проте іноді для їх виробництва використовується оцинкована сталь з метою зниження вартості виробу. Конструкція стелажа має на увазі можливість швидкої збірки і демонтажу, так як даний елемент обладнання часто переміщається з місця на місце. Якщо процес складання буде займати багато часу, то замість оптимізації трудового процесу можна домогтися його гальмування, що негативно відіб'ється на роботі кухні.

Металеві стелажі в магазині «Апланта»

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити виробничі стелажі, виконані з високоякісної нержавіючої сталі, за найдоступнішими в Україні цінами. У широкий асортимент нашого магазину входять кухонні стелажі гратчасті, стелажі з суцільними і перфорованими полицями, стелажі, призначені для зберігання і сушіння кухонного інвентарю та інші види стелажів. У нас можна придбати виробничий стелаж для хлібних лотків, який використовується для переміщення хлібобулочних виробів, оснащений стандартним лотком, що істотно полегшує облік і перевантаження товару в спеціальний транспорт, обладнаний на приймальний пристрій для хлібного лотка. Також в нашому магазині представлені кілька видів кондитерських стелажів, які можливо використовувати безпосередньо в печі - за умови установки жароміцних коліс. Спеціалізований стелаж для сушіння посуду забезпечує прекрасну циркуляцію повітря, що сприяє максимально швидкому висиханню кухонного інвентарю.

Всі стелажі, представлені в нашому магазині, відрізняються високою якістю. Їх розбірна конструкція забезпечує максимально швидкий демонтаж, завдяки чому дані елементи промислового обладнання можуть виступати як в ролі мобільних об'єктів, так і в ролі стаціонарних. Стелажі металеві, придбані за допомогою нашого магазину, відрізняються надійністю і довговічністю, тому їх використання принесе вам тільки позитивні емоції.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO