Оформити замовлення
RU
UA

Професійне теплове обладнання

Професійне теплове обладнання відіграє провідну роль в роботі будь-якої кухні підприємства громадського харчування, незалежно від її розмірів і призначення. На сьогоднішній день будь-який заклад громадського харчування обладнаний тим чи інших переліком предметів зі списку такого обладнання, будь то затишне кафе в сусідньому будинку, шикарний ресторан в діловому центрі міста або навіть кіоск з чебуреками на міському ринку, адже саме за допомогою атрибутів теплового промислового устаткування і здійснюється безпосереднє приготування страв. Від якості та функціональності даного типу кухонного обладнання безпосередньо залежить і якість підсумкового результату у вигляді смачної гарячої їжі, так як дані прилади цілком і повністю забезпечують процес термічної обробки продуктів.

До переліку теплового промислового устаткування входить безліч пристроїв, що володіють широким набором функцій, які суттєво полегшують процес приготування їжі. Основними матеріалами, з яких виготовляються промислові теплові пристрої, можна назвати нержавіючу сталь, оцинковану сталь, або сталь з порошковим фарбуванням. Електричні плити є основним тепловим пристроєм кухні, своєрідним центром світобудови будь-якого кухонного простору, так як на них можна приготувати практично будь-яку страву. Конфігурація цих теплових пристроїв вельми різноманітна і здатна задовольнити запити кожного кухаря. Такі плити випускаються з різною кількістю конфорок в різних варіантах виконання. Залежно від фінансових можливостей клієнта і його професійних уподобань можна купити плиту, виконану повністю з нержавіючої сталі, або зі сталі з полімерним покриттям, оснащену духовкою або зовсім без духовки. Пекарські та жарочні шафи також є найважливішими складовими професійного кухонного обладнання. Перші спеціально призначені для випічки хлібобулочних виробів, процес виготовлення яких, як відомо, може бути дуже примхливий. Жарочні шафи також можуть бути використані в процесі випічки, однак на цьому їх функціонал не обмежується - в даних пристроях можна смажити і запікати що завгодно - від м'яса і овочів до смачних популярних тістечок «макарун». На електричних сковородах - дійсно універсальних пристроях для теплової обробки продуктів - смажаться і пасерують страви, які не потребують безпосереднього запікання, наприклад, овочі для супу або котлети. Варильні котли ідеальні для приготування великих обсягів рідких і напіврідких страв - супів, рагу і соусів до різних страв.

Вибираючи теплове промислове обладнання для ресторану, бару, кафе та іншого підприємства громадського харчування, варто звернути увагу на кілька важливих моментів. По-перше, якісні теплові об'єкти повинні не тільки відповідати санітарно-гігієнічним нормам, а й нормам безпеки. Пристрої, надійні в експлуатації, не тільки допомагають зберегти грошові кошти клієнта, а й охороняють здоров'я персоналу, задіяного в кухонних роботах. По-друге, при виборі потрібного обладнання необхідно враховувати розмір і специфіку закладу - в іншому випадку обраний предмет може заповнити собою весь вільний простір невеликої кухні, чим суттєво ускладнить робочий процес. По-третє, обраний тепловий девайс повинен відповідати джерелу енергії і його межі. Дотримуючись цих принципів, ви зможете легко облаштувати кухню вашого закладу максимально відповідним обладнанням.

Якісне теплове обладнання в магазині «Апланта»

Компанія «Апланта» пропонує купити теплове промислове обладнання за вигідною і привабливою в Україні ціною. Товари, представлені в нашому магазині промислового обладнання, виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до деформацій, різних механічних пошкоджень і різких температурних перепадів, що робить їх експлуатацію надійною і довговічною. Власне виробництво дозволяє зробити вартість наших товарів максимально доступною, зберігаючи при цьому високий рівень якості. Продукція нашої компанії відповідає всім нормам пожежної безпеки, що підтверджено спеціальними сертифікатами та висновками.

У нас можна купити такі продукти: електричні плити, оснащені духовкою і без неї, з двома, трьома, чотирма і шістьма конфорками, односекційні, двосекційні і трисекційні пекарські та жарочні шафи - дані пристрої можна придбати в декількох варіантах виконання (оптима, преміум і економ-варіанти), промислові електричні сковороди, чавунна чаша яких прекрасно тримає тепло, а зручний поворотний механізм істотно полегшує гігієнічний догляд за предметом, а також єдині в Україні нові харчоварильні котли в варіантах виконання оптима і преміум.

Вся промислова продукція, що випускається нашою компанією, характеризується високим рівнем безпеки, простотою у використанні і легкістю в обслуговуванні і проведенні санітарно-гігієнічної обробки. Купуючи теплове обладнання від компанії «Апланта», ви можете бути впевнені в його надійності, довговічності і повній відповідності будь-яким вимогам СЕС.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO