Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 3272 грн.
от 3430 грн.
от 5340 грн.
от 5795 грн.
от 6885 грн.
от 7575 грн.

Ванни мийні з нержавіючої сталі від виробника

Ванна мийна є незамінним атрибутом будь-якої професійної кухні, чи то харчоблок шикарного ресторану або невеликої закусочній. Наявність даного елемента кухонного обладнання здатне істотно полегшити і значно прискорити роботу кухонного персоналу. Дійсно, переваги виробничої мийки очевидні як досвідченим працівникам підприємств громадського харчування, так і новачкам, адже зворотна сторона будь-якого виробничого процесу професійної кухні - гора брудного посуду, яка потребує миття. Установка спеціальної мийки дозволяє не тільки вирішити проблему брудного посуду, а й допомогти в інших областях кухонного процесу. Наприклад, така мийна ванна може служити місцем розморожування продуктів харчування. Крім міркувань практичності, наявність спеціальної мийки є вимогою СЕС, яке, як відомо, ігнорувати не варто.

Будь-який елемент кухонного інвентарю, будь то каструля, сковорода або решітка для гриля, забруднюється в процесі приготування їжі, а, отже, потребує очищення. І для цієї мети як не можна краще підходить виробнича мийна ванна. Основною відмінністю промислової мийної ванни від звичайної кухонної мийки є її великі габарити. Довжина, ширина і глибина даного елемента кухонного обладнання істотно більше, ніж розміри його домашнього «побратима». Ще однією відмінністю виробничої мийки можна назвати кількість секцій - якщо у домашньої раковини найчастіше одна секція, то у виробничій їх може бути більше. Існують як односекційні мийні ванни, так і мийки з великою кількістю секцій - двосекційні, трисекційні і навіть чотирьохсекційні.

Як вибрати мийну ванну?

При виборі такого неодмінного атрибута професійного кухонного обладнання, як мийна ванна, варто звернути увагу на кілька критеріїв, найважливішим з яких є матеріал виготовлення. Оптимальним вибором для дбайливого господаря стане придбання мийки з нержавіючої сталі, яка забезпечує міцність і довговічність виробу. Ванни, виконані з нержавіючої сталі, характеризуються високим ступенем стійкості до негативного впливу вологи і різкого перепаду температур, тому такі мийки характеризуються тривалим терміном експлуатації. Нержавіюча сталь відрізняється прекрасними антикорозійними властивостями, завдяки яким кухонний інвентар позбавлений контакту з небажаними домішками. Такі виробничі мийки часто укомплектовуються додатковими елементами, які підвищують зручність використання - полками, тумбами, піддонами і іншим. Кількість комплектуючих безпосередньо впливають на ціну виробу.

Також при виборі виробничої мийної ванни варто звернути увагу на простоту і зручність конструкції - якісна мийка зварена, що гарантує виробу герметичність зважаючи на міцне з'єднання листів сталі. Також даний елемент кухонного обладнання повинен бути безпечним, адже в процесі кухонного виробництва велика ймовірність несподіваних травм. З метою безпеки бортики і куточки мийної ванни повинні мати підігнуту кромку.

Ванна мийна в магазині «Апланта»

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити такий незамінний елемент допоміжного кухонного обладнання, як мийні ванни, призначені для миття будь-якого кухонного інвентарю - від чавунних каструль до кришталевих келихів, за найдоступнішими в Україні цінами. Виробничі мийки, представлені в нашому магазині, виконані з нержавіючої сталі, що забезпечує їх надійність, безпеку і довговічність.

Найширший асортимент нашого магазину включає в себе односекційні, двосекційні, трисекційні і чотирьохсекційні мийні ванни, оснащені полицею або ж без неї. Ванна мийна, придбана в нашому магазині, неодмінно порадує вас своєю неперевершеною якістю.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO