Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 13920 грн.
от 23660 грн.
от 32180 грн.

Промислові жарочні шафи

Жарильна шафа - універсальний елемент промислового кухонного обладнання, широко використовується на підприємствах громадського харчування - в ресторанах, кафе, закусочних, їдальнях, буфетах і в інших видах закладів громадського харчування. Даний елемент теплового обладнання для кухні головним чином призначений для таких видів термічної обробки продуктів, як смаження, запікання і випічка, однак за допомогою деяких моделей можна здійснювати інші процеси, наприклад, підігрів готових страв або їх розморожування при більш низьких температурах. За допомогою даного виду професійного кухонного обладнання можна організувати процес запікання м'яса, птиці, риби, випічки хлібобулочних і кондитерських виробів, сушіння фруктів і багато іншого. Така шафа часто ототожнюється з ще одним надзвичайно корисним промисловим пристроєм - пекарською шафою, і хоча ці агрегати мають безліч схожих функцій, існують і певні відмінності. Так, пекарський шафа головним чином призначена для випічки виробів з різних видів тіста, які часто потребують попередньої расстойки. І пекарський шафа відмінно підходить саме для цієї мети. До того ж даний вид теплового обладнання часто має функцію парового зволоження, необхідної для якісної випічки виробів з тіста.

Конструкція промислової теплової шафи включає в себе теплоізоляційний корпус, оснащений однією або декількома духовими камерами, які працюють незалежно один від одного. Необхідна температура всередині секцій підтримується за допомогою нагрівальних елементів, які розташовуються знизу і зверху шафи. Для кожного нагрівального елементу передбачена можливість окремого регулювання потужності. Даний атрибут професійного кухонного обладнання дозволяє здійснювати дуже точне температурне регулювання для ідеального результату запікання.

Найчастіше для виробництва даного виду теплового обладнання використовується нержавіюча сталь, що володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками - довговічністю, зносостійкістю і стійкістю до температурних перепадів, проте в деяких моделях окремі елементи можуть бути виготовлені з оцинкованої стали, що дозволяє зменшити їх ціну. Решітка духовий камери і листи, призначені безпосередньо для запікання страв всередині пристрою, виконуються з вуглецевої сталі, спеціально призначеної для високих температур.

Як вибрати якісний теплової агрегат?

Для того щоб точно визначитися з вибором виду промислової кухонної шафи, варто звернути увагу на декілька параметрів.

 • Тип живлення, яке буде використовуватися в процесі експлуатації шафи.

  В якості живлення промислової шафи використовується зріджений газ або електрика. Для смаження електричні шафи (ШЖЕ) підключаються до електромережі, а моделі, що функціонують за допомогою природного газу, підключаються до системи центрального газопостачання. Варто відзначити, що дана дія має здійснюватися газовою службою, для чого необхідно обзавестися спеціальним дозволом, тому електричні моделі користуються набагато більшою популярністю.

 • Габарити пристрою, кількість духових секцій і рівнів в них.

  Існують моделі з однією, двома або трьома секціями, кількість яких безпосередньо впливає на підсумкову продуктивність апарату.

 • Широта температурного діапазону і час розігріву духових секцій.
 • Потужність агрегату

  Даний показник знаходиться в прямій залежності від кількості секцій, якими обладнано пристрій.

 • Наявність таких додаткових функцій, як конвекція і система пароувлажнения.

Електрична духовка в магазині «Апланта»

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити жарочні шафи з нержавіючої сталі за найнижчими і конкурентоспроможним в Україні цінами. Широкий асортимент теплового обладнання включає в себе односекційні, двосекційні і трисекційні духові шафи, які можна придбати в декількох варіантах виконання - економ, оптима і преміум. Вибір потрібної комплектації залежить від розмірів бюджету, виділеного на цю мету.

Будь-яка продукція нашого магазину відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і вимоги до пожежної безпеки, що підтверджено сертифікатами якості. Промислове обладнання, куплене в нашому магазині, надійно, довговічно і абсолютно безпечно.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO