Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 26460 грн.
от 45480 грн.
от 64650 грн.

Промислове устаткування для пекарні

Електрична пекарська шафа є одним з зручних елементів теплового промислового устаткування, наявність якого дозволяє істотно полегшити виробничий процес кожної кухні закладів громадського харчування. Основним призначенням даного теплового агрегату є випічка кондитерських і хлібобулочних виробів у великих обсягах, які властиві більшості підприємств громадського харчування - виробничим їдальням, ресторанам, буфетам і, звичайно ж, безпосередньо пекарням. Професійне електричне обладнання для пекарні здатне не тільки скоротити трудові витрати персоналу на випічку хлібобулочної продукції, але і зробити цей процес максимально якісним. Точний контроль температурного режиму дозволяє забезпечити не тільки високу якість процесу безпосередньо випічки, але і здійснити їх попередню расстойку в максимально сприятливих для цього умовах.

Крім своєї основної функції, даний промисловий апарат широко використовується і для інших видів термічної обробки продуктів - смаження, запікання, сушки, розморожування і т.д. Широкий функціонал даного кухонного пристрою робить його універсальним агрегатом для будь-якого закладу громадського харчування.

Конструкція промислового пекарського апарату забезпечує процес рівномірного запікання поміщених в нього продуктів, будь то італійські тістечка, французькі багети або традиційний бородинський хліб. Корпус даного пристрою включає в себе одну або кілька духових секцій, що характеризуються прекрасної теплоізоляцією. Робота духових камер корпусу ніяк не залежить один від одного, що дозволяє оптимізувати виробничий процес. Спеціальні нагрівальні елементи, що підтримують необхідну температуру всередині духових секцій, розташовуються знизу і зверху камер. Потужність кожного нагрівального елементу контролюється окремо, внаслідок чого досягається оптимальна температура запікання. Конструкція духових секцій забезпечує рівномірний розподіл температурного нагріву, що дозволяє виключити появу небажаної горілої скоринки на виробах що випікаються. Цій же меті служить особливий парозволожувач, яким комплектуються деякі моделі духових шаф. Для оптимізації процесу виробництва такі агрегати оснащуються додатковою функцією конвекції, яка дозволяє піч працювати одночасно на декількох рівнях без шкоди для продукції.

Від чого залежить ціна професійного пекарського апарату?

На вартість виробів безпосередньо впливає матеріал, з якого виготовляється даний елемент теплового кухонного обладнання. Найбільшою популярністю користуються електричні агрегати, виконані з нержавіючої сталі. Такі кухонні апарати стійкі до механічних пошкоджень, подряпин і інших деформацій, що забезпечує максимально довгий термін експлуатації. Крім довговічності, духові шафи з нержавіючої сталі характеризуються легкістю в догляді і обслуговуванні. Для якісної санітарно-гігієнічної обробки не потрібно застосування агресивних миючих засобів, наприклад, з вмістом хлору, що сприятливо позначається не тільки на збереження зовнішнього вигляду виробу, але і на здоров'ї персоналу, задіяного в подібній роботі.

Також на ціну даних промислових агрегатів впливають габарити виробів, кількість духових секцій, а також число рівнів в цих секціях. Від даних показників залежить загальна продуктивність цього елемента теплового обладнання для кухні, а також його потужність. Такі шафи можуть бути як однорівневими, так і багаторівневими. Наявність декількох духових камер дозволяє одночасно готувати різні страви, підтримуючи в кожній секції свій температурний режим. Зрозуміло, чим ширше комплектація апарату, тим вище його ціна. Також в якісних пекарських апаратах передбачена автоматична регулювання температури, що дозволяє підтримувати заданий температурний режим протягом довгого часу, і ефективна теплоізоляція, яка забезпечує максимальне утримання тепла при мінімальних енергетичних витратах.

Шафа пекарська ШПЕ-3

Електричні пекарські шафи в магазині «Апланта»

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити пекарський шафа з нержавіючої сталі по оптимальнішим в Україні цінами. Власне виробництво дозволяє нашій компанії встановлювати максимально вигідні для клієнтів ціни, не завдаючи при цьому шкоди якості вироблених товарів.

В асортимент нашої продукції входять односекційні, двосекційні і трисекційні електричні пекарські шафи цільної звареної конструкції, виконані в трьох варіантах - економ, в якому каркас і переднє облицювання сталеві з полімерним покриттям, а зверху, збоку і задня облицювання виконані з оцинкованої сталі, оптима - з переднім облицюванням з нержавіючої сталі, сталевим каркасом з полімерним покриттям і іншими облицовками з оцинкований стали, і преміум, в якому всі елементи виконані з нержавіючої сталі, за винятком заднього облицювання з оцинкованої сталі. Різноманітність запропонованих варіантів виконання робить нашу продукцію доступною для будь-якого гаманця.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO