Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 394 грн.
от 760 грн.
от 1 187 грн.
от 2 054 грн.
от 2 006 грн.
от 4 813 грн.
от 3 375 грн.

Навісні полки металеві з нержавіючої сталі

Полиці на кухню, виконані з різних матеріалів, мали широке поширення вже тоді, коли не було навіть самого поняття «кухня». У стародавні часи для приготування їжі досить рідко виділялося якесь окреме приміщення, найчастіше їжу готували в тому ж місці, де люди працювали і спали. І навіть тоді навісні кухонні полиці були невід'ємним атрибутом будь-якого будинку. На них зберігали досить примітивний кухонний інвентар, окремі види продуктів та інше майно. Ступінь зручності такого пристосування складно переоцінити, адже навісні полички дозволяли значно економити площу житлового простору, що було особливо актуально для невеликих приміщень минулих років. Використання подібного меблевого девайса забезпечувало не тільки швидкий доступ до кухонного начиння, яке перебувало буквально на відстані витягнутої руки, але і служило захистом продуктів від дрібних гризунів - щурів і мишей. Висока функціональність кухонних поличок дозволила їм не втратити актуальність і донині - в даний час жодна кухня, будь то невелике домашнє приміщення або величезні кухонні простору підприємств громадського харчування, не обходиться без цього обладнання.

Сучасні моделі кухонних полиць мало схожі на своїх давніх побратимів - їх конструкція і дизайн зазнали серйозних змін в процесі вдосконалення, однак їх призначення залишилося незмінним. На таких полицях як і раніше тримають кухонний інвентар, сушать посуд і зберігають деякі види продуктів, наприклад, крупи, макарони і спеції. Сучасні навісні полички являють собою ретельно продумані конструкції, що складаються з декількох окремих секцій і спеціальних осередків різної конфігурацій.

Область застосування даного кухонного обладнання досить широка, і в залежності від призначення полиць, вибирається матеріал, з якого вони виготовлені. Як матеріали, що використовуються для виготовлення поличок, може використовуватися дерево, скло, оцинкований метал і багато іншого. Тип матеріалів, з якого виготовлено кухонне обладнання, безпосередньо впливає на його безпосередню ціну. При виборі типу матеріалу, з якого буде виготовлено таке незамінне кухонне обладнання, як полиця, варто враховувати призначення даного елемента меблів. Варто пам'ятати, що чим більша потенційна навантаження на полицю, чим вище вага кухонного інвентарю, для зберігання якого вона призначається, тим міцніше і надійніше повинна бути як сама полиця, так і її кріплення. Для професійної кухні найкращим вибором вважаються кухонні полиці, виготовлені з нержавіючої сталі. Найчастіше для такої мети використовується харчова нержавіюча сталь AISI, яка повністю відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам і рекомендаціям щодо виготовлення кухонного інвентарю.

Переваги полиць з нержавіючої сталі

Промислові кухонні полиці, виготовлені з нержавіючої сталі, мають ряд переваг, які роблять їх ідеальним варіантом для експлуатації в умовах професійної кухні. Полиці з нержавійки характеризуються високим ступенем стійкості до різного роду деформацій, що забезпечує даному виду кухонного обладнання надійність і міцність. На таких полицях можна сміливо зберігати будь-яку, навіть найважчу посуд, не побоюючись за її збереження. Допоміжне кухонне обладнання з нержавійки дуже довговічне, тому його використання допомагає заощадити чимало грошових коштів, адже такі полички не потребують постійної заміни. За допомогою даного елемента промислового кухонного обладнання можна оптимально організувати робочий простір, що сприяє результативності виробничого процесу.

Існує безліч видів полиць, які використовуються на професійній кухні - від настінних поличок, що кріпляться до стіни, до спеціальних полиць, які є складовою частиною іншого допоміжного обладнання - наприклад, стелажів і промислових мийок. Особливою популярністю користуються навісні полки, які можуть розміщуватися в таких місцях, де установка будь-якого іншого обладнання просто неможлива. Такий елемент меблів може успішно замінити громіздкі шафи і великогабаритні тумби - за допомогою комбінацій декількох видів кухонних полиць можна створювати цілі стелажі, призначені для зберігання кухонного посуду та іншого інвентарю.

Широкий асортимент кухонних полиць в магазині «Апланта»

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити довговічні полки на кухню, виготовлені з нержавіючої сталі, по максимально вигідним в Україні цінами. Власне виробництво дозволяє зробити вартість промислового обладнання, що пропонується компанією «Апланта», гранично доступною, не знижуючи при цьому рівень якості виробів, що випускаються. Широкий асортимент промислового обладнання для професійних кухонь закладів громадського харчування, представлений у нас в магазині, дозволить знайти необхідний товар кожного клієнта. У нас можна купити однорівневі, дворівневі і трирівневі кухонні полиці. В залежності від побажань клієнта, полки можуть бути відкритими і закритими, причому в другому варіанті можна вибрати тип дверей - розсувні або двері купе. Вибір потрібної конфігурації даного елемента допоміжного обладнання для кухні дозволить грамотно організувати робоч простір і оптимізувати трудовий процес.

Всі товари нашого магазину характеризуються такими перевагами:

  • високий рівень міцності

    Кожен промисловий елемент обладнання, представлений в асортименті «Апланти», в тому числі і кухонні полиці, володіє такими незаперечними якостями, як надійність і довговічність. З нашими товарами вам не доведеться замислюватися про постійну заміну предмета меблів, який вийшов з ладу. Довгий термін експлуатації дозволить вам заощадити свій бюджет.

  • безпеку

    Для виготовлення наших товарів ми використовуємо нержавіючу сталь, яка славиться стійкістю до вологи і перепадів температур, а також не схильна до корозії. Внаслідок цього кухонний інвентар не контактує з шкідливими домішками, які можуть виділятися під впливом несприятливих умов.

  • довгий термін експлуатації і привабливий зовнішній вигляд

    Промислові кухонні полиці, виготовлені з нержавіючої сталі, зберігають первинний вигляд тривалий час, не піддаючись деформацій і руйнуванню, що сприятливо позначається на інтер'єрі приміщення

  • легкість в догляді і обслуговуванні

Нержавіюча сталь легко очищається - для підтримки чистоти полиць з нержавійки досить неагресивного миючого засобу з легким вмістом лугу.

Якщо вам необхідно купити якісні довговічні полки на кухню, магазин «Апланта» стане для вас найкращим вибором.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO