Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:

Сковороди електричні промислові

Електропательня промислова є універсальним елементом теплового кухонного обладнання, призначеним для таких видів термічної обробки продуктів, як жарка, пасеровка, гасіння, томління, а також багатьох інших. За допомогою даного електричного агрегату можна оптимізувати процес приготування страв, прискорюючи роботу кухонного персоналу. Наявність промислової сковороди не тільки полегшить трудовий процес кухарям, але і перенесе якість приготованих страв на новий рівень.

Конструкція даного електричного агрегату включає в себе горизонтальну поверхню, призначену для нагрівання продукту за рахунок надходження знизу тепла. Залежно від типу харчування такі промислові пристрої діляться на два типи - газові та електричні. У першому варіанті в якості джерела тепла виступають газові пальники, в другому - електричні ТЕНи, що несуть нагрівальну функцію. Другий варіант даних кухонних апаратів поширений набагато більше внаслідок того, що для маніпуляцій з газовими приладами необхідно отримати спеціальний дозвіл. Поверхня для смаження сковороди електричної (СЕ) розділена на кілька зон, кожна з яких володіє власними терморегуляторами. Такий поділ дозволяє розширити функціонал пристрою, дозволяючи готувати різні страви при різних температурних режимах. Ціна на даний агрегат професійного кухонного обладнання залежить від потужності жарочной поверхні. Чим більше цей показник, тим менше часу витрачається на досягнення потрібного температурного режиму. Висока потужність особливо актуальна в разі роботи з замороженими продуктами, які кладуться на робочу поверхню пристрою без попередньої розморозки.

Основними матеріалами, що йдуть на виготовлення даних елементів кухонного обладнання, є нержавіюча сталь і чавун. Товщина дна чавунної робочої чаші близько 10 мм, що наділяє її прекрасною теплопровідністю. Іноді робочі чаші виготовляються з харчової нержавіючої сталі - такі апарати характеризуються більш низькою тепловіддачею, зате відомі своїми чудовими антипригарними властивостями. Для максимальної зручності промислові сковороди забезпечуються підйомними механізмами, які полегшують процес експлуатації виробу, а також кришками, які запобігають втраті тепла.

Промислова Електропательня в магазині «Апланта»

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити всі види теплового обладнання для кухні по гранично доступним в Україні цінами. Вся продукція, яка випускається нашою компанією, характеризується високим рівнем якості в поєднанні з низькою вартістю.

В асортименті нашого магазину представлені електричні промислові сковороди СЕМ - 0,2 і СЕМ - 0,5 (де цифри позначають площу робочої поверхні) цільнозвареної конструкції. Агрегати оснащені чавунною чашею, яка прекрасно зберігає тепло, і зручним поворотним механізмом, що полегшує процес вивантаження великих обсягів продукції. Залежно від передбачуваних фінансових вкладень можна вибрати один з трьох варіантів виконання - економ, оптима або преміум.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO