Оформити замовлення
RU
UA

Нейтральне обладнання від виробника

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити якісне нейтральне обладнання для громадського харчування за найдоступнішими в Україні цінами. Дана пропозиція особливо актуальна для власників власного бізнесу в сфері громадського харчування, які бажають придбати надійне допоміжне обладнання, яке є невід'ємною складовою будь-якої професійної кухні, чи то модний ресторан вишуканих страв або невелике затишне кафе з домашнім меню. Якісна допоміжна промислова продукція здатна не тільки істотно полегшити працю кухонних робітників, але і забезпечує поліпшення санітарно-гігієнічних умов будь-якого підприємства громадського харчування.

Нейтральне обладнання для закладів громадського харчування, також відоме як «немеханічне» - це перелік промислових виробів, в яких немає рухомих, нагрівальних або електричних елементів. Продукція такого типу вважається своєрідним «скелетом» будь-якого виробничого процесу, до якого можна додавати інші спеціалізовані апарати. Основним матеріалом, що використовується у виробництві даної продукції, є нержавіюча сталь. Внаслідок виняткових дезінфекційних та антикорозійних якостей, якими володіє даний матеріал, апарати, виконані з нержавіючої сталі, характеризуються безпекою і зручністю в експлуатації.

Широкий асортимент нейтрального обладнання в магазині «Апланта»

В нашому магазині представлений широкий асортимент допоміжного обладнання для кафе, барів, ресторанів та інших закладів громадського харчування. Наша продукція стане надійною основою будь-якої професійної кухні, дозволяючи задовольняти всі потреби клієнтів. Висока якість наших товарів забезпечує максимально повне розкриття їх технічного потенціалу. Всіма складовими допоміжного обладнання, представленого в нашому магазині, притаманні такі якості, як надійність, доступність, безпека, а також простота експлуатації і технічного обслуговування. До переліку виробів з нержавіючої сталі, представлених в нашому магазині, входять такі елементи нейтрального обладнання, як столи, мийки, стелажі, візки, полки, а також багато іншого.

Виробничий стіл є одним з основних елементів промислового обладнання професійної кухні, призначений для робіт по сортуванню, обробці та подальшого приготування продуктів харчування. Існує кілька варіантів комплектацій таких технічних пристосувань - є столи з мийкою і без неї, з однією або декількома полками або зовсім без них, з розсувними або розпашними дверцями. Клієнт може вибрати такий варіант комплектацій, який підходить саме для його кухні. Розміри столів можуть бути як стандартними, так і змінюватися в залежності від вимог покупця.

Виробничі мийки, також відомі як мийні ванни, є річчю першої необхідності в будь-якому кухонному приміщенні. Існують мийки з однією або декількома секціями, призначеними не тільки для безпосереднього миття посуду, підносів і іншого столового інвентарю, а й для розморожування продуктів.

Виробничі стелажі і полиці призначені для зберігання кухонного інвентарю та продуктів харчування. Наявність даних пристосувань істотно спрощує організацію виробничого процесу на професійній кухні. Існують різні види даної продукції, від спеціальних кондитерських стелажів до виробничих полиць, призначених для сушіння посуду. Дані елементи професійного кухонного обладнання дозволяють використовувати робочий простір приміщення більш ефективно.

Виробничі візки призначені для переміщення різних предметів на необхідні відстані. Існують спеціальні сервіровочні візки з одним або двома рівнями, а також візки, які виконують роль транспорту для готових страв, сервірувальних предметів, використаного посуду, вологої білизни і багато чого іншого. Візки, представлені в нашому магазині, виконані з нержавіючої сталі, якій не страшна волога. Наша компанія передбачила можливість виконання даних елементів кухонного обладнання в рамках заданих клієнтом параметрів.

«Апланта» - вигідне співвідношення ціни і якості

Компанія «Апланта» пропонує широкий асортимент елементів допоміжного обладнання для закладів харчової промисловості за найдоступнішими в Україні цінами. Власне виробництво забезпечує нашій продукції привабливу вартість в поєднанні з відмінним рівнем якості. Всі товари, що випускаються нашою компанією, виконані з нержавіючої сталі, що гарантує простоту експлуатації, легкість в процесі догляду та гігієнічної обробки, а також міцність і надійність в процесі використання.

Продукція нашої компанії успішно конкурує з іменитими європейськими виробниками, зберігаючи при цьому максимально доступні для споживачів ціни. Зв'язавшись з нами за телефонами, вказаними на сайті в розділі «контакти», або ж відвідавши наш виставковий зал, ви зможете замовити товари необхідних вам розмірів і комплектації. Нейтральне обладнання для громадського харчування, придбане в магазині «Апланта», буде вашим надійним помічником довгі роки.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO