Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 8 102 грн.
от 10 290 грн.

Скриня для овочів від виробника

Ларь для овочів має досить просту конструкцію у вигляді ящика на ніжках, призначеного для зберігання продуктів, а також їх транспортування. Необхідність даного елемента допоміжного кухонного обладнання незаперечна, адже питання зберігання і швидкого переміщення продуктів харчування в разі потреби стоїть досить гостро на будь-якій професійній кухні закладу громадського харчування. Спеціальний ларь прекрасно справляється з даними функціями, забезпечуючи збереження продуктів.

Існує безліч варіацій виконання даної конструкції - відкриті і закриті, герметичні і перфоровані, різних форм і габаритів. Розмір ларі може варіюватися в заданих замовником межах. В залежності від обсягів продуктів, для зберігання яких призначається даний атрибут кухонного обладнання, можна вибрати великий ларь або маленький. Досить часто такі спеціалізовані ящики для овочів використовуються не тільки в межах кухонного приміщення, а й за ними, наприклад, на продовольчих складах.

Ларь для овочів стаціонарний

Найчастіше конструкція універсальних ємностей для зберігання продуктів цілком зварена. Як матеріали, з яких виготовляється даний атрибут кухні, використовується фанера, оцинкована сталь і інші метали. Великою популярністю користуються конструкції з нержавіючої сталі завдяки особливим якостям даного металу - міцності, довговічності, стійкості до дії вологи і пилу.

Магазин «Апланта» пропонує купити пересувні і стаціонарні ларі для зберігання овочів з нержавіючої сталі за найпривабливішими в Україні цінами. Цілісна конструкція кухонної камери з нержавіючої сталі з безліччю вентиляційних отворів забезпечує необхідну овочам і фруктам циркуляцію повітря. Додатковий захист самого кухонного лару від корозії і механічних пошкоджень забезпечує полімерне покриття у вигляді спеціальної порошкової фарби. У нашому магазині даний товар представлений в двох виконаннях - економ, зі сталевим каркасом і сталевою сіткою з полімерним покриттям, і преміум, з каркасом з нержавіючої сталі і сіткою з нержавіючого прута - можна вибрати той варіант, який підійде саме вам.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO