Оформити замовлення
RU
UA

APLANTA Виробництво професійного кухонного обладнання

ТМ АПЛАНТА - це зареєстрована торгова марка компанії ПП "АРТЕ-Н"

За роки роботи компанія завоювала довіру своїх клієнтів і зміцнила свої позиції на ринку промислового обладнання, зарекомендувавши себе як надійний виробник промислових товарів. Наша компанія спеціалізується на виготовленні теплового, нейтрального і холодильного устаткування для барів, кафе, ресторанів, їдалень, закусочних, піцерій, пекарень та інших закладів громадського харчування. В асортимент магазину «Апланта» входять всі види нейтрального кухонного обладнання - мийки, кухонні полиці і стелажі, виробничі столи, візки, ларі для овочів і інші незамінні представники професійного обладнання, без яких не обійдеться жодне підприємство громадського харчування. У нас представлені промислові електричні плити, пекарські та жарочні шафи і електричні сковороди. Наша компанія – єдиний в Україні виробник нових круглих пищеварочних котлів. Крім теплового обладнання, пропонуємо промислові холодильні конструкції – морозильні камери, холодильні камери, лінії роздачі харчування. За допомогою співпраці з нашою компанією дуже легко повноцінно обладнати будь-яку професійну кухню від і до.

Виставковий зал Апланта Виставковий зал Апланта Виставковий зал Апланта

Власне виробництво

Все промислове обладнання, представлене в нашому магазині, власного виробництва. Тому ми гарантуємо високу якість наших товарів. Ми контролюємо кожен виробничий етап процесу виготовлення обладнання, що мінімізує ризик виробничого браку. В процесі виробництва використовується сучасне обладнання, а також враховуються інноваційні технології. Такий підхід забезпечує постійне вдосконалення кінцевого продукту, підвищуючи його технологічні і експлуатаційні характеристики. Перед безпосередньою доставкою на об'єкт вся продукція проходить ретельну перевірку у відділі технічного контролю.

Креслення нашої продукції, які розробляють наші конструктори

приклади креслення СП2ПО приклади креслення СП2ПО приклади креслення СП2ПО

У штат наших працівників входять професіонали, що віртуозно володіють своїм ремеслом.

Перший етап виробничого процесу - комп'ютерна обробка даних, наданих замовником. Штатний конструктор становить креслення на кожну отриману заявку. Роздрукований креслення стає основою подальшої роботи по виготовленню необхідного клієнту обладнання. Наша компанія - уособлення того самого жаданого «індивідуального підходу», який так подобається клієнтам і який так складно забезпечити в реальних умовах. Ми реалізуємо цей підхід в буквальному сенсі, виготовляючи обладнання за індивідуальними вимірами для кожного замовника. Таким чином, ми виробляємо товари нестандартних розмірів, які вписуються в задані клієнтом рамки.

Наявність власного виробництва несе в собі безліч переваг, які неодмінно оцінять наші клієнти.

Співробітники ТМ Апланта за роботою Співробітники ТМ Апланта за роботою Співробітники ТМ Апланта за роботою

Надійність і довговічність кінцевого продукту

Якість товару гарантується не тільки контролем над кожним виробничим етапом, а й вибором якісного матеріалу, що використовується в процесі виготовлення. Для виробництва обладнання ми вибираємо нержавіючу сталь – матеріал, що ідеально підходить для промислових товарів, призначених для закладів громадського харчування. Нержавіюча сталь характеризується рядом переваг, які роблять виготовлені з неї елементи надійними і довговічними. Якісна «нержавейка» відрізняється зносостійкістю і стійкістю до ударів. Обладнанню з нержавіючої сталі не страшно поява вм'ятин на увазі необережного поводження. Відомі антикорозійні якості; нержавійки ; роблять її придатною для контакту з продуктами харчування. За таким обладнанням легко доглядати; для його очищення не потрібні агресивні хімічні речовини на зразок хлору, досить звичайного миючого засобу. Сукупність описаних факторів робить предмети обладнання з нержавіючої сталі надійними і безпечними. Термін їх експлуатації обчислюється десятиліттями. На кожен товар поширюється гарантія.
Продукція, виготовлена ​​нашою компанією, відповідає вимогам СЕС до встаткування технологічному для підприємств громадського харчування, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Низька ціна

Купувати товар безпосередньо у виробника завжди вигідно, адже в його вартість не вкладається звичайна для перекупників націнка. Ми встановлюємо чесну ціну на кожен елемент устаткування, що випускається, яка припаде до смаку кожного клієнта. Це має особливе значення в непростих економічних умовах, що склалися в Україні в роки АТО. Наша компанія - найкраща в категорії співвідношення ціни і якості на українському ринку.

Економія часу

Клієнти нашої компанії отримують замовлений товар відразу після виготовлення. Готове обладнання доставляється на об'єкт безпосередньо з виробничої бази. Це економить затрати часу на доставку необхідної продукції, адже додаткових етапів, на яких можлива затримка, просто немає.
Індивідуальний підхід

Ми виготовляємо обладнання нестандартних розмірів, виходячи з вимірювальних даних конкретного об'єкта. При необхідності в нашій продукції передбачаються додаткові функції, наявність яких узгоджується з майбутнім власником. Таким чином, наша продукція створюється індивідуально для кожного клієнта.

Вигідні умови співпраці

Наша компанія не припиняє співпрацю з клієнтами після етапу безпосереднього виготовлення. Ми забезпечуємо повний монтаж готового обладнання «під ключ», а також його подальше технічне обслуговування. У разі необхідності наш сервіс-центр надає спеціалізовані ремонтні послуги та інші види пост гарантійного обслуговування, в тому числі консультування в телефонному режимі.

Наша компанія зацікавлена ​​в співробітництві на довгостроковій основі, тому постійним клієнтам надаються спеціальні знижки.

Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO