Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 5 162 грн.
от 14 201 грн.
от 6 707 грн.
от 9 877 грн.

Візки з нержавіючої сталі - Виробничі візки

Візок сервірувальний є ще одним елементом допоміжного кухонного обладнання, що здаються на перший погляд досить незначним, але який, проте, має суттєвий вплив на організацію системи обслуговування на будь-якому підприємстві громадського харчування, будь то вишуканий ресторан високої кухні або звичайна їдальня. Такий промисловий девайс допомагає не тільки полегшити роботу персоналу, зробивши її більш комфортною, а й істотно прискорити процес обслуговування клієнтів, що позитивно впливає на репутацію закладу. Даний елемент нейтрального кухонного обладнання призначений для безпечного транспортування готових страв, напоїв та інших предметів, які необхідно оперативно доставити на стіл відвідувача. Також ці предмети промислового обладнання ідеально підходять для переміщення використаного посуду і предметів сервіровки в мийне відділення. Крім закладів громадського харчування, вони широко використовуються в пральнях і готелях для транспортування білизни.

Візок сервірувальний

Комплектація сервірувальних візків може варіюватися в залежності від умов експлуатації та їх призначення. При виборі даного елемента промислового обладнання варто звернути увагу на такі параметри, як вантажопідйомність, надійність коліс, які можуть мати додаткове блокування для більшої безпеки або ж гумову основу, пом'якшувальну вібрацію в процесі переміщення, кількість рівнів, а також матеріал виготовлення. Найчастіше для виготовлення даних девайсів використовуються такі матеріали, як високоміцний пластик або ж нержавіюча сталь. Нержавійка має низку переваг, завдяки яким вироби з такої сталі характеризуються особливою міцністю і довговічністю. Комплектація деяких моделей включає в себе додаткові контейнери для відходів і приладів.

Сервіровочні візки в магазині «Апланта»

Компанія «Апланта» пропонує купити промислові візки за найвигіднішою і доступною в Україні ціною. Даний сервірувальна девайс, представлений в нашому магазині, має міцну зварену конструкцію. У нас можна придбати сервіровочні, вантажні, універсальні візки, а також візки для вологої і чистої білизни, відрізняються надійністю і довгим терміном експлуатації. Купивши у нас такий зручний і функціональний предмет, як візок сервірувальний, ви стаєте власником високоякісного товару за найнижчою на вітчизняному ринку ціною.

Візок універсальний ТУ

Візок вантажний

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO