Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 11 178 грн.
от 11 028 грн.

Шафи з нержавіючої сталі - Шафи виробничі

Нейтральне кухонне обладнання відіграє важливу роль в організації виробничого кухонного процесу в закладах громадського харчування. До нейтральному обладнання відноситься безліч промислових елементів, в тому числі шафи. Промислові шафи можуть мати різне призначення, однак, незважаючи на уявну простоту і буденність, їх наявність дозволяє полегшити й упорядкувати трудовий процес кухонним працівникам. Найчастіше промислові шафи використовуються для зберігання будь-яких продуктів або посуду. Вони володіють основними перевагами будь-якого професійного кухонного обладнання - надійністю, безпекою, стійкістю і широкою функціональністю, адже для їх виготовлення найчастіше використовується нержавіюча сталь.

Магазин «Апланта» пропонує купити промислові шафи за найдоступнішими в Україні цінами. Ми пропонуємо шафу для хліба і шафу для посуду власного виробництва з нержавіючої сталі, яка забезпечує виробам кілька десятиліть зручної експлуатації. На все обладнання виробництва компанії «Апланта» надається гарантія.Шафа для хліба

Як видно з назви, такий тип шафи використовується для зберігання хліба і інших хлібобулочних виробів. Крім цього, в ньому розміщують будь-які продукти, для зберігання яких не потрібен особливий температурний режим. Конструкція даного елемента кухонного обладнання цільна, виконана з нержавіючої сталі, що захищає продукти, які зберігаються в ньому від гризунів і комах. Розпашні двері забезпечують вільний доступ до продуктів. Підлогову шафу для хліба, представлену в нашому магазині, можна встановити в будь-якій точці кухонного приміщення. Знімні полки, виконані з дерева, підтримують свіжість хлібобулочних виробів.

Шафа для хліба

Шафа для посуду

Ще один елемент нейтрального кухонного обладнання, який істотно полегшує організацію трудового процесу на професійній кухні будь-якого підприємства громадського харчування - шафа для посуду. Дійсно, для зберігання посуду необхідно певне місце, ідеальним варіантом якого є містка шафа. Даний елемент промислового обладнання забезпечує надійне збереження будь-якого кухонного начиння. Шафа для посуду, виконана з нержавіючої сталі, має високі технічні характеристики, адже цей матеріал не боїться механічних пошкоджень, різкого перепаду температур, постійної вологості, словом, ідеально підходить для експлуатації в умовах професійної кухні. Підлогову шафа для посуду можна поставити в будь-яке зручне місце - її конструкція надійна і стійка.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO