Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:

Електричні плити для виробництва

Плита електрична промислова є одним з абсолютно незамінних атрибутів будь-якої професійної кухні незалежно від її масштабів. Без цього елемента промислового теплового обладнання неможливо уявити жоден виробничий процес, і неважливо, чи протікає він в стінах престижного ресторану або в невеликому кухонному просторі придорожної закусочної. Плита - той самий наріжний камінь будь-якого закладу громадського харчування, без якого неможливо обійтися, адже навколо нього обертається діяльність кожного кухонного працівника - від рядового кухаря гарячого цеху до су-шефа.

На промисловій плиті здійснюються практично всі види теплової обробки продуктів - від смаження і тушкування до пасерування і варіння. Саме з допомогою даного теплового пристрою готується велика частина ресторанних страв, тому не дивно, що модельний ряд електроплит такий різноманітний і багатофункціональний. На думку професіоналів, електричний промисловий пристрій володіє деякою перевагою перед газовою плитою, адже при її установці не потрібно орієнтуватися на місцезнаходження газового проводу. Таким чином, розташувати електричний девайс можна в будь-якому зручному місці, сприяючи тим самим оптимізації виробничих процесів.

Як вибрати правильну електроплиту?

Основною відмінністю професійного кухонного пристрою від побутової електроплити, що використовується в домашніх умовах, є її продуктивність, яка незрівнянно вище, ніж продуктивність домашнього девайса. Промисловий пристрій розрахований на високу ступінь навантаження і довгу безперервну роботу, що обумовлено специфікою професійних кухонь підприємств громадського харчування, а саме безперервним виробництвом великих обсягів їжі. Такі показники, як потужність і продуктивність плити безпосередньо впливають на вартість промислового пристрою. Також на ціну даного атрибута теплового обладнання впливають його розміри, конфігурація, температурний діапазон нагрівання і матеріал, з якого виготовлено пристрій. Найбільш надійними і довговічними вважаються теплові пристрої, цілком і повністю виготовлені з нержавіючої сталі. Даний матеріал характеризується високим ступенем стійкості до механічних пошкоджень і температурних перепадів, внаслідок чого термін їх експлуатації розтягується на довгі роки. Більш економічним варіантом є електрична плита, фасад і робоча поверхня якої виготовлені з нержавіючої сталі, а бічні поверхні - зі спеціального полімерного покриття. Не варто думати, що такі пристрої швидко прийдуть в непридатність - при належному догляді якісна модель такої плити також здатна прослужити чималий термін.

Плита електрична шестиконфорочна з духовкою ПЕД-6

Конфігурація електричних теплових пристроїв достатньо широка, і може включати в себе різну кількість конфорок (при цьому їх форма може бути круглої, квадратної або прямокутної), духову шафу і деякі інші деталі. Такі пристрої можуть бути настільними або підлоговими, а також володіти різною потужністю і габаритами. Настільна модель більш портативна, що робить її прекрасним варіантом для невеликого кухонного простору.

При виборі промислової кухонної плити варто приділити максимум уваги не зовнішньому вигляду пристрою, який ніяк не впливає на його функціональність, а на такі важливі параметри, як наявність ступеневого регулятора нагріву, що полегшує експлуатацію девайса, швидкість і рівномірність нагріву поверхонь, легкість і зручність санітарно-гігієнічної обробки, надійність і безпеку експлуатації. Також важливою умовою покупки даного теплового девайса є відповідність його габаритів розмірам кухні, для установки в якій він призначений.

Промислові електричні плити в магазині «Апланта»

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує вам купити різні види теплового промислового устаткування, в тому числі і електричні плити, за найвигіднішими в Україні цінами. Вся продукція, представлена ​​в нашому магазині, відповідає найвищим стандартам якості і санітарно-гігієнічним вимогам СЕС, що підтверджується необхідними сертифікатами. Компанія «Апланта» має в своєму розпорядженні власним виробництвом, що і дозволяє встановлювати на товари, що випускаються нами, мінімальні ціни. Використовувана в процесі виробництва нержавіюча сталь наділяє наше обладнання такими якостями, як довговічність і зносостійкість.

У нас можна придбати електроплити цільної зварної конструкції з двома, трьома, чотирма і шістьма конфорками. Залежно від ваших виробничих цілей, ви можете вибрати пристрій, оснащений духовкою, або ж без неї. Наявність декількох варіантів виконання робить наші товари доступними для будь-якого гаманця. В економ варіанті верхня панель виконана з нержавіючої сталі, каркас і переднє облицювання зі сталі з полімерним покриттям, а бічне і задне облицювання з оцинкованої сталі. Варіант «Оптима» включає в себе верхню панель, каркас і переднє облицювання з нержавіючої сталі, а бічнє і заднє облицювання - з оцинкованої сталі. Преміум варіант передбачає виготовлення всіх елементів пристрою з нержавіючої сталі, що робить її особливо довговічною.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO