Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 4 542 грн.
от 9 078 грн.

Витяжні зонти з нержавійки

Зонт витяжний, також відомий під назвою «вентиляційний», відноситься до нейтрального кухонного обладнання, призначеного для очищення повітря від продуктів згоряння масел, гарячих жирових випаровувань, різних запахів і домішок, що утворюються в процесі всіх видів теплової обробки продуктів живлення. Дані пристосування встановлюються над елементами теплового обладнання, за допомогою яких відбувається теплова обробка страв - печами, плитами, Пароконвектомати, грилями і іншими тепловими пристроями. Вловлюючи зайве тепло і вологу, ці промислові пристрої очищають повітря в кухонному приміщенні, покращуючи його мікроклімат і створюючи комфортні умови роботи кухонного персоналу. Такі витяжні парасолі підключаються до витяжної центральній системі кухні в закладах громадського харчування, забезпечуючи тим самим прекрасну вентиляцію в приміщенні.

Використання даного елемента промислового обладнання дозволяє оптимізувати процес приготування їжі, а також підвищити якість страв які виготовляються. Завдяки якісній вентиляції, яка забезпечується використанням професійного вентиляційного зонта, на продуктах не осідають сторонні запахи і небажані домішки. Установка даного виду нейтрального обладнання доцільна в будь-якому закладі громадського харчування, будь то скромне провінційне кафе або вражаючий своїми масштабами столичний ресторан.

Особливості конструкції витяжних зонтів

В основі конструкції вентиляційного зонта лежить короб, для виготовлення якого найчастіше використовується нержавіюча сталь, і знімні фільтри лабіринтового типу, на які покладено функцію безпосередньої очищення. Залежно від виду кріплення дані промислові пристрої діляться на два типи:

 1. Пристінні

  Конструкція даних пристроїв передбачає розміщення над елементами теплового промислового устаткування, розташованими біля стін кухонного приміщення.

 2. Острівні (центральні)

  Конструкція витяжних зонтів острівного типу дозволяє розміщення даного виду нейтрального обладнання в будь-якій точці кухонного простору, в тому числі і в центрі приміщення.

Якісні професійні моделі цього промислового обладнання найчастіше оснащені додатковою системою примусової вентиляції, яка створює потужну тягу, підвищує ефективність очищення повітряного простору кухні від диму, гару, парових і жирових випарів, а також стороннього запаху. Функціональність даних пристроїв підвищується використанням спеціальних жіроуловлюючих фільтрів, які вбирають частинки жиру, що піднімаються разом з повітряними потоками. Також за бажанням клієнта багато моделей промислових витяжних пристроїв комплектуються системою підсвічування.

Найкращою формою даного вентиляційного пристрою є скошена - така конструкція дозволяє розташувати агрегат максимально близько до теплового обладнання, покращуючи поглинання диму і інших домішок.

Матеріали виготовлення промислових витяжних конструкцій

Основними матеріалами, що використовуються для виготовлення елементів вентиляційних зонтів, є нержавіюча або оцинкована сталь. Особливою симпатією професійних користувачів промислового обладнання користується нержавіюча сталь.

Зонт витяжної вентиляції острівний

Завдяки своїй винятковій міцності і стійкості до теплових і механічних пошкоджень, нержавіюча сталь широко використовується в харчової промисловості. Вироби з нержавійки характеризуються тривалим терміном експлуатації і безпекою у використанні. Такі вироби дуже легко тримати в чистоті за допомогою використання звичайних неагресивних миючих засобів. Конструкція витяжних зонтів дозволяє швидко розібрати пристрій для його подальшого очищення, а потім так само швидко зібрати. Висока швидкість збірки і легкість очищення дозволяє зберігати високу ступінь функціональності пристрою на довгий час.

Зонт витяжний в магазині «Апланта»: основні переваги

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити вентиляційний зонт за найнижчою в Україні ціною. Власне виробництво, яке виключає співпрацю з посередниками, дозволяє встановлювати максимально лояльні для споживачів ціни, а також контролювати якість продукції на кожному виробничому етапі. В процесі виготовлення виробів ми використовуємо якісну нержавіючу сталь, яка характеризується стійкістю до різких температурних перепадів, корозії і механічних пошкоджень, внаслідок чого все промислове обладнання, виготовлене нашою компанією, довгі роки зберігає свій первісний вигляд. За відгуками численних клієнтів, товари, придбані в нашому магазині, відрізняються довгим терміном експлуатації. На кожну одиницю товару, представлену в асортименті нашого магазину, поширюється гарантія виробника. Також в разі необхідності ми забезпечуємо сервісне обслуговування і ремонт.

Широкий асортимент промислового кухонного обладнання, представлений в нашій компанії, характеризується такими якостями:

 • Надійність

  Використання якісних матеріалів робить наше обладнання стійким до подряпин, вм'ятин і інших механічних пошкоджень. Наше обладнання міцне і довговічне, що підтверджено відгуками вдячних клієнтів.

 • Безпека

  Устаткування, вироблене компанією «Апланта», відповідає всім санітарним нормам і вимогам до безпеки і володіє відповідними сертифікатами якості.

 • Доступні ціни

  Власне виробництво дозволяє мінімізувати додаткові витрати на субпідрядників та інших посередників, що істотно знижує вартість обладнання, не завдаючи шкоди його якості.

В нашому магазині можна придбати якісне промислове обладнання, в тому числі витяжні парасолі пристінного і острівного типу, що відповідає всім нормам і вимогам СЕС, що пред'являються до обладнання закладів громадського харчування.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO