Оформити замовлення
RU
UA
Сортувати:
за алфавітом
за ціною
за популярністю
Товарів на сторінці:
от 2610 грн.
Стіл виробничий (обробний), без полиці
от 2838 грн.
Стіл виробничий (обробний) з полицею
от 2968 грн.
Стіл виробничий (обробний) з двома полками
от 3297 грн.
от 3240 грн.
от 3556 грн.
от 5565 грн.
от 6098 грн.
от 7764 грн.
от 6138 грн.

Виробничі столи з нержавіючої сталі

Стіл виробничий є одним з найнеобхідніших елементів в системі продуктивної роботи кухонного простору будь-якого підприємства. Найчастіше даний елемент допоміжного кухонного обладнання виготовляється з так званої «нержавійки» - вельми популярного на сьогоднішній день матеріалу, що володіє рядом переваг. Стіл з нержавіючої сталі в повній мірі відповідає всім необхідним санітарно-гігієнічним вимогам, що робить його незамінним предметом будь-якої професійної кухні. Наявність даного предмета промислових меблів значно підвищує функціональність виробничого харчоблоку, а також істотно полегшує організацію трудового процесу кухонним працівникам.

Кожен власник закладу громадського харчування знає, як важливо правильно організувати виробничий процес, адже чим зручніше і функціональніша обладнано кухонне приміщення, тим ефективніше і швидше досягається результат у вигляді оперативного приготування смачних страв. Попередня обробка і подальше оброблення продуктів харчування грає в цьому процесі важливу роль і вимагає спеціально обладнаного місця, яким і є виробничий стіл. Такі обробні столи являють собою зручну поверхню для будь-яких робіт, пов'язаних з обробкою продуктів, габарити якої спеціально підганяються під розміри решті кухонних меблів. Залежно від поставлених замовником завдань, даний предмет нейтрального кухонного обладнання може бути доповнений такими корисними допоміжними елементами, як полка, мийка, відділення, спеціально призначене для харчових відходів, а також багатьма іншими. У деяких моделей передбачена можливість додаткової комплектації такими приладами, як м'ясорубка, блендер, соковижималка і іншими технічними нововведеннями, які полегшують обробку продуктів, що ще більше підвищує функціональність виробничих столів.

Переваги столів з нержавіючої сталі

При виборі промислового столу варто враховувати складну специфіку умов експлуатації даного предмета. Якісні обробні столи повинні характеризуватися особливою міцністю, що дозволяє витримувати різні тяжкості, стійкістю до різких перепадів температури, адже на робочу поверхню столів часто ставиться гаряча посуд, а також гігієнічністю з метою виключення контакту продуктів харчування з шкідливими домішками. Саме тому основним матеріалом для виготовлення обробних столів служить «нержавійка», адже вона повністю відповідає всім вищевказаним вимогам. Стіл з нержавіючої сталі стійкий до механічного пошкодження і можливим деформаціям. Стільниця, виконана з нержавіючої сталі, сприяє підтримці гігієнічної чистоти, адже вона не піддається корозії і впливу патогенної мікрофлори. До всіх інших достоїнств, меблі з нержавіючої сталі відрізняються набагато більш тривалим терміном експлуатації, ніж її попередники, виконані з різних деревних порід.

Столи з нержавійки довго зберігають пристойний вигляд, адже даний матеріал не потребує особливого догляду - для щоденного очищення робочої поверхні такого столу досить теплої води і м'якого миючого засобу з невеликим вмістом лугу. Для підтримки стільниці в хорошому стані не варто використовувати жорсткі, дряпаючі поверхню губки, і агресивні миючі засоби, здатні пошкодити нержавіючу сталь, тим більше що потреби в таких екстремальних засобах очищення просто немає. У разі дотримання цих нехитрих правил техніки безпеки виробничий стіл з нержавійки здатний прослужити кілька десятків років, не доставляючи жодних проблем.

Виробничі столи в магазині «Апланта»

Магазин промислового обладнання «Апланта» пропонує купити якісні виробничі столи, виконані з нержавіючої сталі. Ми пропонуємо широкий асортимент допоміжного кухонного обладнання по найдоступнішим в Україні цінами. Якщо ви прагнете купити надійний промисловий стіл, який буде відповідати всім санітарно-гігієнічним вимогам, то наш магазин може стати хорошим вибором. В асортименті нашого магазину представлені різні типи виробничих столів - без полиць, з однією або двома полками, з додатковими полками надбудовами, стіл виробничий для збору відходів, стіл для борошняних робіт з полицею і без полки, стіл-ванна мийна без полиці і з полицею, а також інші види промислових меблів. Співпраця з нашим магазином залишить у вас найприємніші враження, адже стіл з нержавіючої сталі, придбаний в нашому магазині, буде служити вам довгий час.

Каталог
Войти
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO